Kanał Rss
Content
Nie takie złe?
23 października 2019

love-1340263_640Obecne czasy przynoszą nam wiele rozczarowań. Codzienny pęd za lepszym jutrem odbiera nam prawie zupełnie możliwość zawierania nowych kontaktów. Bo jak i kiedy to zrobić? Tindera zakłada się z różnych powodów. Jesteś singlem, który chce znaleźć miłość swojego życia. Szukasz kogoś, z kim mógłbyś przeżyć przygodę lub jesteś w związku i szukasz przygód. A może właśnie rozstałeś się z partnerem i chcesz zająć czas. Możesz robić to też po prostu z ciekawości. 

Polacy od zawsze podążają za zachodnimi trendami, również tymi demograficznymi. Trudno zaprzeczać faktom o spadku liczby zawieranych małżeństw czy coraz późniejszym wieku posiadania dzieci. Taka sytuacja przekłada się na zmianę stylu życia obywateli przed 40 rokiem życia, którzy w relacjach międzyludzkich częściej niż kiedyś poszukują rozrywki i niezobowiązujących związków. Staliśmy się również bardziej wymagający względem naszych potencjalnych partnerów. Ciągle szukamy. Na rynku pojawia się wiele możliwości, które ułatwiają nam znalezienie tego czego chcemy. Jedną takich możliwości jest właśnie Tinder. Jest to aplikacja na smartfona do nawiązywania znajomości, która powstała w Ameryce w 2012 roku jako odpowiedź na zmiany stylu życia singli. Obecnie Tinder posiada 24 wersje językowe i ponad 10 milionów użytkowników aktywnych codziennie. W Polsce sława Tindera rozchodziła się już w 2014 roku.  O Tinderze pisało już wiele cenionych portali i redakcji, nadal jednak funkcjonujące na temat Tinder opinie, wydają się być całkiem skraje. Aplikację wystarczy pobrać na swój telefon. Później zakładamy tam konto i dodajemy zdjęcie (wystarczy mieć Facebooka, konto jest darmowe). Możesz wybrać to, jakie z nich chcesz pokazać tinderowemu światu. Później wybierasz to, czy interesują cię kobiety, mężczyźni czy dwie płcie. Wiek – od 18 do 55+. Potem zakres kilometrów – od jednego do 160. Pojawiają ci się pierwsze osoby. Zdjęcie profilowe i opcja: w prawo lub w lewo. W prawo – kandydat ci się podoba. W lewo – wręcz przeciwnie. W aplikację wkręcisz się bardzo szybko. Niedługo pewnie usłyszysz wibrację. Co się stało? Sparowało Cię z kimś. Co to znaczy? Że zarówno Ty, jak i on, daliście sobie wzajemnie „w prawo” Teraz możecie do siebie napisać. 

 Warto jednak dodać, że Tinder nie jest portalem randkowym, ale raczej łącznikiem między światem wirtualnym a tym 4D. O ile tradycyjne portale randkowe nastawione są na zakochiwanie się przez Internet i prowadzenie długich konwersacji online, Tinder ma być tylko prostym sposobem na przejście z online do offline. Czy kontrowersyjna aplikacja przetrwa czy umrze śmiercią naturalną, podobnie jak wiele aplikacji, które bazują tylko na chwilowej modzie? Na pewno twórcy Tindera będą starali się rozwijać swój program i starać się, aby Tinder ewoluował. Pytanie tylko w jakim kierunku. W pewnych aspektach Tinder bardziej przypomina zyskujące na popularności tzw. szybkie randki (speed dating), gdyż również nastawiony jest na błyskawiczną selekcję kandydata. Jakie są opinie użytkowników? Trzeba przyznać, że Tinder opinie wsród kobiet i mężczyzn ma odmienne. Mówi się, że największa obawa kobiet związana z randką z Tindera to taka, że mężczyzna okaże się niezrównoważony, lub niebezpiecznyZ kolei największa obawa mężczyzn jest taka, że dziewczyna okaże się brzydka i gruba. Ale rzadko, i jednej i drugiej stronie przychodzi do głowy, że na randkę może przyjść ktoś, kogo ze zdjęcia w ogóle nie kojarzy. Niestety, takie sytuacje mogą przydarzyć się również Tobie. W internecie ludzie opisują swoje doświadczenia – Tinder opinie z tych bardziej i mniej udanych randek czy znajomości z Tindera. Zdania bywają dość podzielone. Aplikacja w ostatnim czasie oferuje dodatkowe możliwości, otwierając się na potrzeby swoich użytkowników. Portal randkowy Tinder nie chce być już tylko randkową aplikacją, dlatego wprowadził Tinder Social, który pozwala na znalezienie osób lub grup do wspólnego spędzania wolnego czasu. Wszystko zależy od Ciebie. 

Reklama

Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: