Kanał Rss
Content
Porwanie
3 października 2017

porwanieNa jednym z parkingów pod warszawą doszło do przerażającego zdarzenia. Mieszkaniec Mazowsza został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy następnie wywieźli go do lasu, gdzie został pobity. Oprócz tego sprawcy znęcali się nad swoją ofiarą i przetrzymywali go cały dzień. Policja już zdążyła ustalić tożsamość napastników. Nie wiadomo, jakie były powody porwania mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w Radzyminie w powiecie wołomińskim. Do kierowcy, który zatrzymał auto na jednym z parkingów, podeszło dwóch mężczyzn. Kiedy otwierał samochód, zaatakowali go i zmusili go do wejścia do pojazdu. Potem wywieźli go do lasu.
– Napastnicy pobili i skrępowali swoją ofiarę, pozbawiając ja wolności. Potem grozili mężczyźnie nożem, przestrzeleniem kolan, a nawet pozbawieniem życia. Przetrzymywali go i znęcali się nad nim przez cały dzień. Potem wypuścili – mówi Onetowi Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.
Zaraz po uwolnieniu, mężczyzna powiadomił policję. Z ustaleń policji wiadomo, że ofiara znała swoich napastników. Funkcjonariuszom udało się także zatrzymać dwóch braci: 23-letniego Łukasza S. i 34-letniego Pawła Ś, którzy już wcześniej byli znani policji.

Reklama

Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: