Kanał Rss
Content
Same pyszności
16 maja 2019

naleWywiad z Adrianem Mierzejewskim- właścicielem restauracji Kreperia

 

Redakcja: Co w swojej ofercie ma Kreperia?

Adrian Mierzejewski: Restauracja Kreperia ma w swojej ofercie między innymi rożnego rodzaju naleśniki, również w wersji wegańskiej jak i bezglutenowej. Dodatkowo, nasi klienci mają do wyboru, burgery, sałatki i różne desery. Jak i zielone koktajle, smoothie, a nawet duży wybór piw rzemieślniczych i alkoholi.

Skąd pomysł na biznes?

Pomysłem na biznes było urozmaicenie tak powszechnego dania jak naleśniki i podawanie go w wersji zdrowej i ciekawej. Cały czas mamy nowe pomysły, cały czas szukamy nowych smaków i sposobów podania. Opieramy się przede wszystkim na własnych kubkach smakowych oraz opiniach naszych klientów.

Ile lat firma jest już na rynku?

Firma na rynku widnieje już we Wrocławiu od kilku lat, i w związku z bardzo dobrym odbiorem naszych pomysłów 2,5 roku temu postanowiliśmy otworzyć filię w Warszawie.

Która pozycja w ofercie cieszy się największą popularnością i dlaczego?

Największa popularnością z naleśników wytrawnych jest z pewnością „rzymski”, ponieważ ma w składzie ulubione składniki większości Warszawiakow, czyli:  suszone pomidory, kurczak, rukola, wyśmienite pesto własnej roboty Natomiast z tych słodkich największym zainteresowaniem cieszą się „pancakes bananana”, ponieważ podawane są z duża ilością nutelli.

Co przynosi Panu największą radość z pracy?

Największa radość z pracy przynosi mi widok uśmiechu na twarzy naszych gości, którzy zadowoleni są zarówno z obsługi jak i z zamówionego dania. Cieszę się, że moja praca może sprawiać komuś radość, a dowodem tego są duże ilości stałych klientów.

Czy można przyjść na posiłek z czworonogiem?

Restauracja Kreperia akceptuje wizyty z czworonogiem. Zwierzę może liczyć na przyjazny odbiór i miskę wody. Jest to miejsce w którym nie tylko zjada się swój posiłek, ale też można spędzić wieczór w towarzystwie przyjaciół i znajomych, dlatego chcemy aby nasi goście czuli się w naszej restauracji jak najlepiej. Mamy do dyspozycji również przepiękny ogródek który pomieści sporą liczbę gości. Chętnie przyjmujemy również rezerwacje na imprezy okolicznościowe i zorganizowane, które często organizowane są właśnie tam.

Reklama

Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: